top of page
ImportedPhoto_1709145928629_edited.jpg

СИЛА ПАРТНЕРСТВА

Партнерство — це один із видів давання, описаний у Слові Божому. Павло писав церкві в Филипах:

Филипʼян 1:3-5

Щоразу дякую я своєму Богові, згадуючи про вас. Кожна моя молитва за всіх вас сповнена радості. Адже ви допомагали мені проповідувати Добру Звістку від найпершого дня й донині.

Филип'яни були співучасниками благодаті та помазання, які були в служінні апостола Павла. Вони знайшли добрий ґрунт для посіву. Ситуативне давання описав Ісус у Марка, 4 розділі про різні види ґрунту. Але тільки добра родюча земля принесла врожай сіячеві. Партнерство — це свідоме давання в добрий ґрунт на постійній основі. Филипʼяни були партнерами Павла навіть тоді, коли він пішов від них проповідувати в інші місця.

Филипʼян 4:17

Навіть коли я перебував у Солуні, неодноразово ви надсилали допомогу мені у скруті. І це не тому, що я прагну дарунків, а тому, що хочу, щоб ви мали добро, що приходить, коли віддаєш.

Завдяки партнерам Павло стверджував Царство Боже на інших територіях і тішився, що Бог дає їм процвітання. 

Филип'ян 4:19

І Бог мій задовольнить усі ваші потреби через славне багатство Своє в Ісусі Христі.

 

Бог бажає благословляти всіх, але цей вірш адресований конкретно партнерам Павла, які приймали участь у проповіді Євангелія Божої благодаті. Тому один із привілеїв бути партнером служіння — це бути каналом, через який течуть гроші і ресурси. Це один зі способів процвітання, який Бог відкрив для вас. 

Повт. 8:18

Щоб пам’ятав Господа, Бога твого, бо Він дає тобі силу здобувати багатство, щоб виконати, як нині, завіт Свій, який Він клятвою утвердив батькам твоїм.

bottom of page