top of page

МІСІЯ

Бо ви благодаттю спасені через віру, і це не від вас, Божий дар: не від діл, щоб ніхто не хвалився.

Послання до Ефесян 2:8-9

Ми раді вітати Вас у служінні «Благодаттю через віру»!

Господь дав нам доручення нести одкровення Божого Слова про реальність відкуплення по всьому світу. Про те, що Ісус зробив для нас у своїй смерті та воскресінні.

Ми хочемо, щоб кожна людина побачила і повірила у викупну жертву Ісуса Христа і прийняла повноту її привілеїв. Ми віримо, що є сильне бажання Бога, щоб у своєму житті люди переживали прояв усіх тих благ, які були забезпечені для них незаслуженим Божим благоволенням.

Ми стверджуємо те, що Бог вже визначив, щоб кожен віруючий в Ісуса Христа жив у перемозі, яка дарована нам у Ньому. Завдяки тому, що Ісус зробив для нас дві тисячі років тому, сьогодні ми можемо тріумфально йти цією землею, насолоджуючись Його перемогою над гріхом, хворобами, прокляттям, злиднями та смертю.

Ми хочемо допомогти Вам духовно вирости в Господі і прийняти все необхідне духовне спорядження для того, щоб Ви виконали Боже поклинання для Вашего життя та отримати повну нагороду!

Ми віримо, що для Вас настав час жити новим життям і царювати на цій землі, приймаючи вірою багатство незаслуженого благовоління і дару правильного положення перед Богом!

З любов'ю та вірою у Христі Ісусі, пастора Євген і Анастасія!

IMG_7856-2.jpg
bottom of page