top of page
IMG_7946-2.jpg

Ми раді вітати вас в Церкві «Благодаттю через віру»! В нашій Церкві ми віримо, що ми є тими, кого любить Бог. Він продемонстрував нам це, добровільно віддавши найкраще на небесах, Свого єдиного Сина Ісуса, заради нас з вами. Коли ми отримуємо одкровення цієї істини, ми перетворюємося та змінюємось Його благодаттю зсередини. Це краса віри та життя в любові та благодаті нашого Небесного Отця! Незалежно від того, хто ви і звідки, у нашій церковній родині для вас завжди знайдеться місце!

Євген Кисельов,
пастор церкви

Історія церкви
«Благодаттю через віру»

     Започаткована у 2008 році єпископом Беспаловим Олександром Вікторовичем.

     За час його пасторства відбулось закладання міцного фундаменту. Кожен рік він питав у Господа, що робити далі, і Бог відповідав: «Закладайте фундамент». І пастор Олександр казав: «Боже, що ж Ти тут будуєш таке могутнє?»

     Була зроблена велика робота: проведення Біблійної школи, школи «Практичної настанови у вірі», відкриття церков у Дрогобичі, Закарпатті, тюремне служіння та багато іншого. 

У 2010 році за покликом Божим Кисельов Євген Юрійович приїхав на місію і відразу став активною частиною служіння, виконуючи все, що було потрібно: євангелізацію, роботу з дітьми, молоддю та допомогу в усіх напрямках служіння.

     У 2012 році Євген Юрійович був призначений виконуючим обов’язки пастора церкви, а у 2013 році його сім’я була рукопокладена на повне служіння у місті Львів.

     З 2013 по 2024 рік: 

започатковано Служіння «Благодаттю через віру»; 
проведено шість Біблійних шкіл, Біблійний коледж; 
відкрито церкви у містах Тернополі, Жовкві, Ужгороді, Одесі, Києві, Миргороді та Карлівці.

 

     Коли Бог починав церкву у Львові, Він дав Слово, що церква у Львові буде відкритою брамою в Європу. І зараз ми бачимо виконання цього Слова, яке проповідується по всьому світу: Америка, Канада, Вірменія, Польща, Греція, Узбекистан, Таджикистан.

bottom of page