top of page

Анкета партнера

Вітаємо, ви прийняли важливе рішення — стати партнером Служіння «Благодаттю через віру». Радіємо, що разом ми будемо поширювати безкомпромісне Слово Боже, готувати учнів, стверджувати в істинах Євангелія та завершеній роботі Христа! Господь повертається, тому час збирати останні жнива душ!

Ваші привілеї партнера:

Пункт 1

На практиці бачити силу закону посіву та жнив.

Цей закон працює з насінням віри, посіяним у служіння Божого Слова. Ми віримо, що наше служіння є добрим ґрунтом. Коли ви сієте в добру землю, ви можете очікувати врожай.

Марка 4:8

«Ще інше зерно впало на добру землю й проросло, і вродило у тридцятеро, шістдесят та навіть у сто разів більше від посіяного.»

Пункт 2

Розраховувати на благодать та помазання, які Бог вилив щедро на наше служіння; на те, що Слово Боже буде підтверджено у вашому житті тією ж надприродною силою, яка могутньо діє в нашому служінні.

Филип'ян 1:7 (AMPC)

«... Я тримаю вас у своєму серці як співучасників і учасників благодаті (Божої незаслуженої прихильності та духовного благословення) разом зі мною.»

Пункт 3

Очікувати вічну нагороду за кожну врятовану душу, зцілену людину, за кожного учня та людей, яких торкнулася Божа сила через це служіння. 

Матвія 10:41 (NKJV)

«Хто приймає пророка в ім’я пророка, отримає нагороду пророка.»

Пункт 4

Мати постійну молитовну підтримку.

Щотижня наше Служіння буде молитись окремо за потреби партнерів.

Ефесян 1:16

«... безперестанно дякую за вас Богові, згадуючи вас у молитвах моїх…»

Пункт 5

Стати повністю забезпеченими, ні в чому не відчуваючи нестачі! Завдяки силі партнерства в матеріальній сфері ви отримуєте набагато більше, ніж могли просити або думати!

Филип'ян 4:19:

«І Бог мій задовольнить усі ваші потреби через славне багатство Своє в Ісусі Христі.»

Пункт 6

Отримувати річний звіт про роботу Служіння зручним для вас способом.

 

Оберіть канали спілкування:
Оберіть мову спілкування:
bottom of page