top of page
Конференция очевидного процветания
Конференция очевидного процветания

чт, 17 авг.

|

Львов

Конференция очевидного процветания

Человек, наполненный верой и миром, выглядит в глазах людей, которые обеспокоены, как будто ему все равно. Но бурю может остановить только тот, в кого она не попала.

Регистрация закрыта
Другие мероприятия

Время и место

17 авг. 2023 г., 18:30 – 19 авг. 2023 г., 22:00

Львов, ул. Шевченко 60

О событии

Конференція для пасторів та команд служіння «Дух лідерства»

Ми раді запросити вас на пасторсько—лідерську конференцію яка відбудеться 17—19 серпня. Це бачення, яке ми отримали від Господа для того, щоб приготувати святих на діло служіння. 

Багато людей очікує жатву душ, пробудження або якийсь особливий рух Господа, але ми маємо зрозуміти, що Бог вже все нам дав. Ісус сказав ще дві тисячі років тому: 

«Тоді Він промовив до своїх учнів: «Жнива насправді великі, а робітників мало, тож просіть Господа жнив, щоб послав робітників на жнива Свої». (Мт. 9:37-38). 

Ісус сказав що жнива душ людьских вже великі, тому питання не в жнивах, а в робітниках. Це не час очікування жатви, це час підготовки робітників, щоб зібрати жнива, які вже поспіли. Це не ми чекаємо Бога, це Він чекає нас! 

Богу потрібні здорові, зрілі та тверезі та функціонуючі команди служіння для виконання Його плану на цій землі. На прикладі Йосипа ми можемо побачити образ того, як він відчинив усі наповнені комори під час голоду на землі, де був зібраний хліб. Ми повинні прийняти цю мудрість від Господа та готовити здорові команди служіння, які будуть, як ці «комори» які зможуть прийняти врожай душ, та «нагодувати» людей Евангелію Божої благодаті. 

Для того, щоб бути хорошим лідером, потрібно жити в стані підготовки для чогось більшого та кращого. Потрібно розвивати у собі дух віри та здатність доносити ваше бачення до інших людей. Боже благовоління — це свідчення Божого схвалення. Лідер, який навчається бути найкращим лідером, приймає благовоління Боже. Просування завжди притягується до духу підготовки.

Послання на цій конференції будуть збудововути пасторів та лідерів служіння 

Послання на цій конференції будуть забудовувати тих, хто знаходиться в команді служіння

Не гайте час! Час готуватися! Вас чекає багато Слова Божого, атмосфера віри та натхнення, спілкування! Ми чекаємо вас! 

Реєстрація для пасторів та їх команд.

Программа


 • 2 часа 30 минут

  ДЕНЬ 1


 • 3 часа

  ДЕНЬ 2 І ранкова проповідь

Доступны еще элементы (3)

Билеты

 • КОНФЕРЕНЦІЯ

  Конференція Очевидного Процвітання 27 жовтня 18.30 28 жовтня 10.00 І 15.00 І 18.30 29 жовтня 10.00

  0,00 ₴
  Продажа завершена

Итого

0,00 ₴

Поделиться

bottom of page